UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jednak to elbląskie przyzwyczajenie do mylnego nazewnictwa jest przerażające. Wciąż to samo kanał, a nie rzeka, kościół zabytkowy, a nie katedra, jezioro Drużno, a nie DRUZNO. A potem krzyk, że Elbląg jest poniżany, pomijany itp. A kto temu winien jak nie my sami mieszkańcy. I tak jeszcze do tego od śmieciarki. Co ty chłopie myślisz, że umęczeni, spragnieni zawodnicy w amoku walki będą butelki po wodzie wyrzucać do śmietnika. Nie obawiaj się jednak zostało to uprzątnięte. Swoją drogą jak ty wyrzucasz śmieci, czy je segregujesz ?
Empeowiecamator