UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

We Fromborku brakuje tezni solankowych zrodla odkryli. Jesli ma te miadteczko byc kurortem czas by wybudowano . Kolej nadzalewowa zmiejszula atrakcyjnosc fromborka i regionu. Ale to juz zasluga olsztyna i P SL .


Anuluj