UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
We Fromborku brakuje tezni solankowych zrodla odkryli. Jesli ma te miadteczko byc kurortem czas by wybudowano . Kolej nadzalewowa zmiejszula atrakcyjnosc fromborka i regionu. Ale to juz zasluga olsztyna i P SL .