UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rzeczywiście, szacunek dla wszystkich uczestników tych zawodów. Wygrał czy przegrał nie ma znaczenia. Podjął walkę a to się liczy najbardziej. Natomiast mam taki zarzut do ludzi organizujących inne imprezy kolidujące z tym wydarzeniem sportowym rangi krajowej. Kto poprowadził EGR trasą wyścigu od skrzyżowania Mazurskiej z Odrodzenia aż do zjazdu na Nowakowo. Niespójna grupa rowerzystów (czasem jadących 3-4 obok siebie) i niebezpiecznie zachowująca się na drodze zawodników jadących o 20-25 km/h szybciej. Na wspomnianym odcinku wyprzedzających tę grupę w kierunku Kamionka Wlk było około 20 zawodników. Nikt nie złożył protestu? Nie wpłynęło to na wyniki? I tak na koniec, pani policjantka na skrzyżowaniu Mazurskiej z Elektryczną kompletnie zdezorientowana w czym uczestniczy a po informacje na temat gdzie co i jak wysyłała do organizatorów na metę a na rondzie Browarna, Brzeska, Trasa Unii policjanci z radiowozu nie potrafili skierować samochodu z innego woj. na ul. Nowodworską. Impreza świetna lecz w zabezpieczeniu niedoróbki koszmarne. Optymistycznie że to się poprawi w przyszłej edycji pozdrawiam fanów tej trudnej dyscypliny.
sceptyk