UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłem w kinie Fregata gdy jeszcze było czynne, na francuskim filmie I jak Ikar. Maleńkie i z klimatem niedostępnym dla dzisiejszych multipleksów. Żal, że takich miejsc już praktycznie nie ma. Szkoda też, że włodarze z warm. mazurskiego udaja, że nie wiedzą o istnieniu przepięknej trasy kolejowej prowadzącej przez Frombork. Kiedyś były tam dwie działające kasy !!(tak, tak). Podróż kilka, kilkanaście metrów od Zalew Wiślanego z wizyta we Fromborku - bezcenne. ..


Anuluj