UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wspomnieć też można przy okazji o filmie "Kopernik" z 1972 r. , kręconym m. in. właśnie we Fromborku, także w Elblągu.
Wspomnieć też można przy okazji o filmie "Kopernik" z 1972 r. , kręconym m. in. właśnie we Fromborku, także w Elblągu.