UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma bardziej nietolerancyjnego kraju niż p0lska. Czy to względu na orientację seksualną, narodowość. Później się dziwić, że jesteśmy postrzegani jako zacofany Wschód Europy. Większość mentalnie zachowuje się jak małpy , jedyne co potrafi, to rzucać durne hasła. Taki to obraz Polaka rodaka, który pije w weekend, po ciężkim tygodniu w pracy, u swojego Pana. Dlaczego tym bardziej popieram takie inicjatywy jak ta, coś się dzieje pozytywnego w Elblągu ????
jdjd