UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo facet i dziewczyna to normalna dziewczyna. Normalni ludzie zostali zmudzeni przez środowisko odchyleńców z lgbt do manifestacji swojej normalniści. Nas są miliony, a ich jest garstka żadna mniejszość nie będzie wchodziła nam na głowę.