UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za szybko. Za Szybko. PROSTE, . Polacy na drogach szybkiego ruchu dostają małpiego rozumu. Za małe kary. !!!!!

BODZIO

Anuluj