UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Edmund kierowca zawodowy - A ty mądralo nie pisałeś czasami tego komentarza siedząc za kierownicą i jadąc ?
spostrzegawczy
@Edmund kierowca zawodowy - A ty mądralo nie pisałeś czasami tego komentarza siedząc za kierownicą i jadąc ?
spostrzegawczy