UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prezesie Guminiak z drużyną jest się przez cały mecz czyli 90 min plus ile doliczy arbiter bo w poprzednim sezonie na A8 uciekał prezes do budynku klubowego przed skończeniem meczu tego nie powinien prezes klubu ZKS OLIMPIA ELBLĄG robić!!!!!!!!!


Anuluj