UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najmocniejszą formacja u nas w Olimpii jest obsada bramki. O to jestem spokojny. Najbardziej obawiam się o obronę. Sedlewski musi nabrac szybkosci i poprawic dosrodkowania ws sumie niech złapie formę z przed lat. Michał Kiełtyka kontuzja za kontuzją. Także na dłuzszą metę bym go pod uwage nie brał. Oby reszta w obronie mimo ze młodzi nie doznawali kontuzji. Pomoc jest na dzień dzisiejszy chyba najmocniejsza strona Olimpii. Napastnicy wielka niewiadoma. Wszystko się okaże w trakcie rozgrywek. Napewno jestem bardziej optymistycznie nastawiony do dzisiejszej kadry niż do poprzedniej z przed roku i tej ostatniej z przed rundy wiosennej.


Anuluj