UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zen - Nie wychwytuj miedzy słowami, napisałem w sensie, że wierzyli władzom, które jeszcze kilkanaście dni temu, zapewniały, że się obronimy :) a napisałem - "Naiwni Polacy walczyli (no bo co mięli robić) maksymalnie BOHATERSKO, szacunek im za to"