UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie twierdziłem, że była doskonale wyposażona, ale dość dobrze jak na tamte standardy, była 7 najnowocześniejszą i największą armią świata zaraz po ZSRR, III Rzeszy, Francji, W. Brytanii Włoszech i Japonii, także gadanie o naszym zacofaniu to bzdura, to tak jakby powiedzieć dzisiaj, że Niemcy i Francja są zacofane, bo USA ma nowocześniejszą armię. Poza tym co wg Ciebie powien zrobić rząd w obliczu ataku ZSRR? Jak w odwrocie skoro trwała bitwa nad Bzurą? Poza tym napisałem Ci że cały wschód Polski był pod kontrolą Polaków i stolica też więc po co piszesz, że po 2 tygodniach nie było Polski po co takie bzdury wygadujesz czy 14 września Warszawą Lwowem Grodnem, Wilnem rządzili Niemcy?

Zen

Anuluj