UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W sadzie popali gupa ze bardzo zaluje , niewie co w niego watapilo itp. Dostanie kilka lat. Wyjdzie i bedzie zgrywal jeszcze wiekszego kozaka bo zaliczyl odsiadke za pochlastanie kobiety...chory kraj

Taktoja

Anuluj