UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak właśnie "piewcy potęgi Polski" myślą. nie potrafią zrozumieć, że była to klęska już przed atakiem Ruskich i koniec. Tylko lokalnie i w chaosie Polskie oddziały broniły się przed Niemcami i Ruskimi. Brak strategii, głównego dowództwa, łączności. Porażka i tyle