UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak właśnie "piewcy potęgi Polski" myślą. nie potrafią zrozumieć, że była to klęska już przed atakiem Ruskich i koniec. Tylko lokalnie i w chaosie Polskie oddziały broniły się przed Niemcami i Ruskimi. Brak strategii, głównego dowództwa, łączności. Porażka i tyle


Anuluj