UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zen - Skoro Polska Armia była tak doskonale wyposażona (jak twierdzisz), to dlaczego w dwa tygodnie od rozpoczęcia wojny, była już w kompletnym odwrocie i chaosie bez łączności, organizacji sztabu dowództwa? Pojedyncze oddziały kombinowały na własną rękę (Hel, Modlin, Warszawa, itp). Rząd, gdy doszedł do wniosku, ze wieczorne polowania i imprezy już nie wyjdą ( samolot wroga może nadlecieć), czmychnął bohatersko za granicę. Naiwni Polacy walczyli (no bo co mięli robić) maksymalnie BOHATERSKO, szacunek im za to, ale niestety bez sensu, państwa już nie było. 17 09,Ruscy to już tylko wisienka na torcie. Było już pozamiatane na amen. Nie ma czym się chwalić.