UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Poza tym z tych 3250 czołgów Polskę zaatakowało 2700 reszta była na zachodzie Niemiec. I jeszcze 1 bardzo dobrze, że Rząd opuścił Polskę, bo inaczej zostałby schwytany pewnie przez Bolszewików i torturami zmusiliby ich do podpisania jakichś kwitów, że zgadzają się na podział Polski i na oddanie ziem Rosji. No i potem pewnie Putin by dzisiaj pokazywał taki papierek i mówil: ,,zobaczcie Polski Rząd się na to zgodził te ziemie są nasze podobnie jak Zachodnia Ukraina, bo tak podpisali" dlatego bardzo dobrze, że rząd wyjechał, dzięki temu w roku 1989 skończyła się okupacja Polski przez Związek Radziecki.
Zen