UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A gdzie mieli Niemcy stać jak w tamtym czasie Warszawa była blisko granicy z Prusami? Praktycznie kilka godzin jazdy koniem? Jak nie było obrony skoro zastrzelono kilkaset samolotów niemieckich i uszkodzono wiele następnych. Nad Warszawą. Nie to były czołgi, 7tp, Renault R-35 i H-35, Vickers z armata 47 mm i ok 20 tks z dziadkiem NKM 20 mm- co Niemcy mieli wg Ciebie lepszego skoro większość czołgów, których użyli do ataku na Polskę to Panzer I, który nawet nie miał działa tylko 2 ckm i panzer II z dziełkiem 20 mm to ty czytasz pierdoły. Bo na wschodzie Polski były lotniska, magazyny paliwa i sprzęt, świadczy o tym nawet to, że po zajęciu Polski Rosjanie używali polskich dział, które tam przejęli. Poza tym w kilka tygodni Niemcy byli też pod Moskwą i Leningradem i co z tego? Natomiast 7tp to był w tamtym czasie najnowocześniejszy na świecie czołg lekki z nowatorskimi rozwiązaniami jak peryskop odwracalny Gundlacha i silnik diesla w czolgu.
Zen