UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Głupoty opowiadasz. Napisałem Ci na wschodzie było 400 tysięcy ludzi uzbrojonych i wypoczętych, poza tym trwała tam mobilizacja, a na Zachodzie Polski nadal broniło się wiele miast w tym stolic i Hel i gdyby nie atak ZSRR na pewno by się nie poddali. A Ty te bujdy to chyba w ruskich podręcznikach wyczytałeś tak samo jak te bzdury jakoby Polacy szablami czołgi atakowali.


Anuluj