UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

WOT to formacja pomocnicza i ma działać na tyłach, więc nie musi być tak wyszkolona jak jednostki liniowe. Będzie pomagać przy klęskach żywiołowych czy pilnować magazynów, lub brać udział w akcjach poszukiwawczych ludzi czy np padłych dzików na ASF.


Anuluj