UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
WOT to formacja pomocnicza i ma działać na tyłach, więc nie musi być tak wyszkolona jak jednostki liniowe. Będzie pomagać przy klęskach żywiołowych czy pilnować magazynów, lub brać udział w akcjach poszukiwawczych ludzi czy np padłych dzików na ASF.