UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chyba sobie żartujesz rolnikom w Polsce nikt nie odbierze praw, bo to oni decydują o wyniku wyborów w Polsce i jest ich kilka mln czyli najwięcej spośród wszystkich grup zawodowych, więcej niż nawet wszytkich urzędników i wojska ze służbami mundurowym razem wziętych i to oni decydują kto rządzi krajem praktycznie. Poza tym mam innych sąsiadów, którzy są rolnikami i oni też koszą w nocy i im nikt nie daje mandatów w sąsiedniej wiosce i gminie to samo. A już Ci kiedyś pisałem, że w dzisiejszych czasach, gdzie na świecie jest już ponad 7 mld ludzi, to bez chemizacji rolnictwa nie miałbyś co jeść, bo przy ekologicznej produkcji zabrakłoby żywności dla 4 miliardów ludzi. Już to kiedyś wyliczył Klub Londyński i Rzymski.

Zen

Anuluj