UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Terytorials - Poczytaj doczytaj o potem pouczaj innych. Podstawowe szkolenie możesz zrobić w 16 dni lub 8 weekendów x 2 dni. W roku pierwszym, drugim i trzecim zdawkowo masz jakieś tam wyznaczone 14 dniówki etc. 3 lata i 3 lata. .. 3 lata to będą powiedzmy pod telefonem w domku. Porównanie tych ludków do Gwardii Narodowej USA przewijające się w opiniach to jakaś kpina i parodia. Gwardzista jest jak solidnie wyszkolony rekrut. M16 w szafie.


Anuluj