UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@PolakKatolik - Jeszcze będziesz im kiedyś dziękował. Tak jak dziękowali poszkodowani na Lubelszczyźnie.
JanW
@PolakKatolik - Jeszcze będziesz im kiedyś dziękował. Tak jak dziękowali poszkodowani na Lubelszczyźnie.
JanW