UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@prawdziwyżołnierz - Czyżby? W czasie konfliktu nie będzie strażaków, bo wszyscy oni zostaną wcieleni do wojska. Wolisz, żeby takimi sprawami zajmowały się jednostki specjalne?

JanW

Anuluj