UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeden ze znanych i doświadczonych generałów powiedział, że kiedyś poborowego żołnierza szkoliło się intensywnie przez dwa lata i dopiero pod koniec służby jako tako ogarniał żołnierskie rzemiosło i sprzęt. Teraz mamy takich zdolnych ludzi, że po 16 dniach szkolenia są w stanie stawić czoła rosyjskiemu specnazowi. No serce rośnie na myśl o tych zuchach.

KatNaIdiotów

Anuluj