UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeden ze znanych i doświadczonych generałów powiedział, że kiedyś poborowego żołnierza szkoliło się intensywnie przez dwa lata i dopiero pod koniec służby jako tako ogarniał żołnierskie rzemiosło i sprzęt. Teraz mamy takich zdolnych ludzi, że po 16 dniach szkolenia są w stanie stawić czoła rosyjskiemu specnazowi. No serce rośnie na myśl o tych zuchach.
KatNaIdiotów