UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ty możesz pisać sobie co chcesz, ale to jest wyrok. Poza tym już Izby rolnicze się zajmują problemem tych, co dzwonią na policję, że rolnik kosi zboże. Już jest propozycja, aby każdy kto sie przeprowadza z miasta na wieś podpisywał potwierdzone notarialnie oswiadczenie, że nie będzie przeszkadzać rolnikom w pracy. A obecny Minister Rolnictwa też stwierdził, że się tym zajmie ministerstwo.
Zen