UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Poza tym niektóre zabiegi muszą być wykonane w określonym czasie nie wcześniej, ani nie później. Jak ktoś ma mało pola to sobie zrobi w dzień, ale jak ktoś ma dużo pola to musi to robić w nocy np jak żniwa są w sierpniu i potem sieje rzpak to może to zrobić do końca sierpnia i jak ktoś ma 5 ha to zdąży zrobić to w dzień, ale jak ktoś ma 20-30 ha, albo 50 to musi to robić i w nocy bo się nie wyrobi i dlatego co roku pracuje w nocy. Standardowa procedura.
Zen