UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Zen - Aktualna odpowiedz resortu rolnictwa na takie zapytania odnośnie rolników cytuję: " Nie wydaje się możliwe wprowadzenie jednolitych i jednoznacznych przepisów chroniących obszary produkcji rolnej. Można jedynie dalej prowadzić działania prewencyjne i skierować je do wszystkich mieszkańców wsi, nie tylko rolników" koniec cytatu. Czyli nie do końca jest tak jak mówisz. Powtarzam tobie, że rzadko kiedy rolnicy postępują na zasadzie dobrosąsiedzkich zachowaniach tylko uważają, że im wszystko wolno i jeżeli rolnik robi coś w sposób ewidentnie złośliwy, to jest jak dla mnie wybrykiem chuligańskim, co jest oczywiście niestosowne i powinno podlegać karze. Zawsze najlepiej rozmawiać i się dogadywać a najlepiej jak rolnik nauczy się planować, bo nie co roku są powiedzmy złe warunki pogodowe, a pomimo to rolnik zawsze przykładowo zbiera rzepak czy pszenice w porach bardzo późnych po 22 aż do rana, to czy nie jest to złośliwością z jego strony, bo robi to nagminnie nawet jak w całym roku są sprzyjające warunki pogodowe?


Anuluj