UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ty widać nie rozumiesz. Art. Obowiązuje wszystkich tylko Sąd jasno stwierdził, że praca na polu nocą to nie jest wybryk i nie podlega pod ten art., bo na wsi panują odmienne normy zwyczajowe od miejskich i inne warunki pracy. Chociaż akurat się z tym zgadzam, że ten przepis powinien być całkowicie zlikwidowany, bo utrudnia rozwój Polski i generuje koszty dla podatników. Potem jest tak, że jakiś typek kupi sobie mieszkanie nad dyskoteką i później dzwoni, że mu hałasują i utrudnia życie tysiącom ludzi.

Zen

Anuluj