UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To sam zostań rolnikiem i bierz dopłaty, zainwestuj kilka milionów i też bedziesz miał. Mój 1 sąsiad sprzedawał gospodarstwo ok 40 ha za 2 miliony zł oczywiście bez maszyn, bo z nimi używanymi to 3 miliony. Mogłeś kupić i miałbyś wtedy z tego ok 34 tysiące dopłat rocznie przy kosztach uprawy 1 ha pszenicy na poziomie ok 2500zł, to jakbyś miał co roku 7ton z ha pszenicy, a mało komu się to udaje, bo czasami wymrozi, albo susza, albo wiatr położy, ale załóżmy żebyś tyle miał to byś miał zarobku z 1 ha 1500 zł max po odliczeniu podatku rolnego. Rocznie i teraz pomnóż sobie te 1500*40 to ci wyjdą kokosy- 60 tysięcy zł zysku rocznie. Przez 10 lat- 600 tysiecy, czyli jakbyś kupił, to musiałbyś to spłacać przez 30 lat jakbyś miał tylko zboża, bo jak krowy to ok 15-20 lat. To możesz brać i kupować i się bogacić.

Zen

Anuluj