UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wolne żarty nowe komenda...niech sobie zaadoptuja jeden z budynków po byłych szkołach w miasteczku ot co...a nasze pieniądze zostawcie w spokoju...albo lepiej wyremontujcie basen a nie marnować pieniądze podatników na jakas nowa komendę co w żaden sposób nie poprawi kwalifikacji policji...moze wkoncu z tymi kamerami będą się zachowywać jak przystało na funkcjonariusza policji podczas interwencji czy kontroli...

czytelnik007

Anuluj