UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"wysoka wykrywalność sprawców" Komendant raczy kpić z obywateli. W mojej sytuacji 3 sprawy zgłoszone, wszystkie umorzone, sprawca niewykryty, towar i pieniądze nie odzyskane. Bravo.
"wysoka wykrywalność sprawców" Komendant raczy kpić z obywateli. W mojej sytuacji 3 sprawy zgłoszone, wszystkie umorzone, sprawca niewykryty, towar i pieniądze nie odzyskane. Bravo.