UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"wysoka wykrywalność sprawców" Komendant raczy kpić z obywateli. W mojej sytuacji 3 sprawy zgłoszone, wszystkie umorzone, sprawca niewykryty, towar i pieniądze nie odzyskane. Bravo.


Anuluj