UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Och jak słodko i przyjemnie, statystki wspaniałe, aż się rozpłakałem ! Panie komendancie, niech pan przyjedzie do podelbląskich miejscowości to zobaczy pan jak słodko jest na wsi. Nikt na wsiach nie stosuje się do elementarnych przepisów, dewastacje, zakłócanie spokoju w nocy przykładowo o drugiej w nocy, jazdy kierowców na pełnym gazie mimo ograniczeń. niestosowanie się rolników praktycznie do niczego ( wolna amerykanka), cała masa głupich złośliwości itd. .. itd. Czy to ma być te bezpieczeństwo obywateli, o których się tak dużo mówi??? Proszę wybaczyć, ale takiego bezpieczeństwa obywatele nie oczekują tylko zdecydowanych działań zapobiegających takich patologii. Pozdrawiam serdecznie naszego komendanta.