UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może tak władze miasta zadbały o pomniki zmarłych, skrzywdzonych wówczas. Np. Pana Antoniego Czuchnowskiego, który nie ma Rodziny w Elblągu. Myślę, że harcerze by w tym pomogli.
AnnaL.
A może tak władze miasta zadbały o pomniki zmarłych, skrzywdzonych wówczas. Np. Pana Antoniego Czuchnowskiego, który nie ma Rodziny w Elblągu. Myślę, że harcerze by w tym pomogli.
AnnaL.