UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może tak władze miasta zadbały o pomniki zmarłych, skrzywdzonych wówczas. Np. Pana Antoniego Czuchnowskiego, który nie ma Rodziny w Elblągu. Myślę, że harcerze by w tym pomogli.

AnnaL.

Anuluj