UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czemu w Elblągu wszędzie stawia się tylko głazy z tablicą pamiątkową? Nie można by zamiast nudnego głazu postawić jakąś estetyczną rzeźbę nawiązującą do tamtych wydarzeń? W innych miastach rzeźby nawiązujące do wydarzeń i postaci są przy okazji atrakcją turystyczną.

sjjsjsjs

Anuluj