UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czemu w Elblągu wszędzie stawia się tylko głazy z tablicą pamiątkową? Nie można by zamiast nudnego głazu postawić jakąś estetyczną rzeźbę nawiązującą do tamtych wydarzeń? W innych miastach rzeźby nawiązujące do wydarzeń i postaci są przy okazji atrakcją turystyczną.
sjjsjsjs