UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ta imprezka przypomina mi festyn KOD-u, który odbył się pod hasłem "Majówka bez podziałów". Zawistny i mściwy z nienawiści Wcisła rozdamwał białe róże i była też kiełbasa wybiórcza z grilla.


Anuluj