UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie po to mój dziadek walczył ze szkopem,żeby teraz jakiś popapraniec promował ich połamany język ,a który ją uważam za parodie mowy ludzkiej.

Ktośzpółnocy

Anuluj