UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co z tego że 16 września Hitler zajął pół Polski, jak Stolica się broniła nadal to samo Modlin Hel i wiele innych ośrodków, Niemcy rozciągneli swoje linie zaopatrzeniowe i ponieśli juz spore straty w sprzęcie, bo oprócz zniszczeń konieczne były naprawy i kończyły się im już zapasy bomb lotniczych i paliwa lotniczego. Do tego dodaj, że na wschodzie Polski stacjonowało nadal ok 400 tysięcy wypoczetych i uzbrojonych żołnierzy polskich były duże miasta jak Wilno, Grodno, Lwów, które były umocnione i miały duże magazyny uzbrojenia a do Rumuni juz płynęły statki z bronią, czołgami i samolotami, dopiero atak ZSRR spowodował, że sprzęt zawrócono z portu w Constanzy, no i właśnie po ataku ZSRR wojska polskie w miastach zaczęły się masowo poddawać nie widząc sensu walki z 2 mocarstwami. Jakby nie atak ZSRR to wlaczyliby nadal. Proste, a nie gadasz jakieś głupoty, że wojna trwałaby 3 dni dłużej jak myślisz ile czasu zajełoby zajęcie Niemcom ufortyfiokwanego Lwowa, Grodna czy Wilna? Na pewno nie 3 dni.
Zen