UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zen - Do tego Francja w dniu 3 września zaatakowała Niemców i weszła dość głęboko wgłąb. Lotnictwo Polskie zbombardowało Berlin a wojska polskie swobodnie wdzierały się wgłąb Prus. Do 16 września Niemcy właściwie nie poruszyli się z linią frontu z dnia 1 września. Groziła im klęska tym bardziej że Francja na lądzie a Anglia siłami morskimi i lotnictwem poruszała się coraz bardziej na wschód. Hitler w obliczu porażki zdawał sobie sprawę że porwał się z motyką na księżyc. Dopiero wkroczenie wojsk sowieckich 17 września zmienił bieg wydarzeń ale gdyby nie to, wojna trwała by jeszcze 3 dni i zakończona byłaby klęską Niemiec.
Marcinznawca