UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Sergiej - Co z łego jest w XXI wieku w języku niemieckim? To w takim razie po orsyjsku tez do Polaka nie wolno mówic, po szwedzku, turecku i kogo tam sobie wymyslimy a kto nas najeżdżał. Proszę poczytać trochę o historii Elbląga. Z reszta w XVIII wieku państwa niemieckiego nie było, teren dzisiejszych Niemiec był podzielony na kilkanaście większych państewek, które ze soba walczyły.

rekon

Anuluj