UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Duza prosba do Organizatorow o wyzszy poziom prezentowanych spektakli , koncertow. Teatrzyk piatkowy poziomem siegal dna a i program operetkowy w oprawie muzycznej byl bardzo niski. Proszę!
Duza prosba do Organizatorow o wyzszy poziom prezentowanych spektakli , koncertow. Teatrzyk piatkowy poziomem siegal dna a i program operetkowy w oprawie muzycznej byl bardzo niski. Proszę!