UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Duza prosba do Organizatorow o wyzszy poziom prezentowanych spektakli , koncertow. Teatrzyk piatkowy poziomem siegal dna a i program operetkowy w oprawie muzycznej byl bardzo niski. Proszę!


Anuluj