UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda, że nie ma ani słowa o zderzeniu pociągów w 1945 roku na wymienionej stacji w Zielonce Pasłęckiej. .. ..

Prorok_Igor

Anuluj