UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda, że nie ma ani słowa o zderzeniu pociągów w 1945 roku na wymienionej stacji w Zielonce Pasłęckiej. .. ..
Prorok_Igor
Szkoda, że nie ma ani słowa o zderzeniu pociągów w 1945 roku na wymienionej stacji w Zielonce Pasłęckiej. .. ..
Prorok_Igor