UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I te wpisy bezdomnych to tylko sparing nie ma wzmocnień najsłabszy przeciwnik w lidze. Oj boli was Olimpia oj boli. Szkoda że prezesa za to dziś nie zwalniacie.

KolegaCzikena

Anuluj