UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I te wpisy bezdomnych to tylko sparing nie ma wzmocnień najsłabszy przeciwnik w lidze. Oj boli was Olimpia oj boli. Szkoda że prezesa za to dziś nie zwalniacie.
KolegaCzikena
I te wpisy bezdomnych to tylko sparing nie ma wzmocnień najsłabszy przeciwnik w lidze. Oj boli was Olimpia oj boli. Szkoda że prezesa za to dziś nie zwalniacie.
KolegaCzikena