UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z tego co widze po nazwiskach to nie ma zadnych wzmocnien, a za chwile PP o liga. Walka o miejsce na koniec sezonu 10-18 bedzie pasjonujaca dla kibicow i ministrantow Klechy.


Anuluj