UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co w tym dziwnego, że Elbląg tęskni za tym co było? Skoro od zakończenia wojny miasto jest stale na marginesie, i to wcale nie przez własnych mieszkańców, tylko przez władze centralne. Jedynie za czasów własnego województwa było lepiej, natomiast teraz, ktokolwiek by nie rządził, cudu nie będzie - bo ktoś zadecydował o wrzuceniu Elbląga do najbardziej dziadowskiego regionu, wbrew jakiemukolwiek rozsądkowi. Co do komentarza "Olsztyn ma gdzieś Elbląg a Gdańsk nie chce elbląskiego ukladu" - akurat władzy Olsztyna tutaj nikt nie chce, a Gdańsk nigdy nie miał nic przeciwko Elbląga w Pomorskiem, było to naturalne.

laskipaa

Anuluj