UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jAK przykro jest czytacz o morderstwach ukrainców nad P0LAKAMI ŃIE oszczędzali nikogo -czy to były dzieci czy staruszkowie mordowali w okrutny sposób. Taka jest prawda o której nie wolno nam jako polakom ZAPOMNIEĆ. Moge pod ac rękę każdemu ale wg opowieści, ,, ,, Ukrainiec ma zawsze nóż w kieszeni.

lwowiak

Anuluj