I bardzo dobrze, tych siepaczy UPAińskich trzeba w ryzach trzymać. Gorsi niż zwierzęta !!!Gość 36
I bardzo dobrze, tych siepaczy UPAińskich trzeba w ryzach trzymać. Gorsi niż zwierzęta !!!