UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kiedy upamiętnienie rocznic haniebnej napaści ZSRR i... .. Ludowego Wojska Polskiego na Czechosłowację w roku 1968 ??? Drodzy rodacy, my też mamy czarne plamy na historii.

StefanK

Anuluj