UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ukraińcy to fałszywy narod, najpierw trzymał z Ruskimi później z Niemcami zawsze przeciwko Polakom. Teraz potomkowie UPAowców przyjeżdżają do pracy do Polski i udają miłych w rzeczywistości by wbili nam nóż w plecy jak w 1943 na Wołyniu. Do tego gloryfikują UPA i Banderę. Gorsi od ruskich i SS. Oni zawsze będą naszymi wrogami,!!!

Gość36

Anuluj