UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedy to robili? W czasach zaborów? A może w 20 leciu międzywojennym? Czy może w czasach szlacheckich, gdzie szlachta równie ochodzo prześladowała polskich chłopów?


Anuluj