UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedy to robili? W czasach zaborów? A może w 20 leciu międzywojennym? Czy może w czasach szlacheckich, gdzie szlachta równie ochodzo prześladowała polskich chłopów?
Kiedy to robili? W czasach zaborów? A może w 20 leciu międzywojennym? Czy może w czasach szlacheckich, gdzie szlachta równie ochodzo prześladowała polskich chłopów?